Bestuur

Ons bestuur bestaat uit een gezonde mix tussen ervaring en jeugdig enthousiasme. Neem bij vragen gerust contact op met één van de bestuursleden.

Voorzitter, MTB-verantwoordelijke
Naam  Chris Vervaet
Tel  0486 796 772
Email  Chris.vervaet13@gmail.com
Penningmeester
Naam  Johan Elewaut
Email  johan.elewaut@skynet.be
Voetbalverantwoordelijke
Naam  Maxim Brache
Tel  049 413 4598
Email  maximbracke@hotmail.com
Secretaris
Naam  Hilaire Verhelst
Email  hilaire.verhelst@gmail.com
Bestuursleden
Naam  Roger de Belie
Email  rdbelie@skynet.be
Naam  Achiel Peersman
Email  achiel.peersman@skynet.be
Naam  Roger Reyniers
Email  rogerreyniers.rr@gmail.com
Naam  Robin Smet
Email  robin.smet@hotmail.com
Naam  Stijn Van Elslande
Email  stijn_vanelslande@hotmail.com
Naam  Herman Verhelst
Email  herman.verhelst@proximus.be
Naam  Luc Verhelst
Email  lange.luc@skynet.be
Naam  David Wauters
Email  davidwauters9@gmail.com