Bestuur

Ons bestuur bestaat uit een gezonde mix tussen ervaring en jeugdig enthousiasme. Neem bij vragen gerust contact op met één van de bestuursleden.

Penningmeester KWB
Naam  Herman Verhelst
Email  herman.verhelst@proximus.be
Penningmeester voetbal
Naam  Johan Elewaut
Email  johan.elewaut@skynet.be
Voetbalverantwoordelijke
Naam  Achiel Peersman
Tel  052 46 08 07
Email  achiel.peersman@skynet.be
MTB-verantwoordelijke
Naam  Chris Vervaet
Email  chris.vervaet2@telenet.be
Secretaris
Naam  Hilaire Verhelst
Email  hilaire.verhelst@scarlet.be
Bestuursleden
Naam  Maxim Bracke
Email  maximbracke@hotmail.com
Naam  Roger de Belie
Email  rdbelie@skynet.be
Naam  Roger Reyniers
Email  rogerreyniers@skynet.be
Naam  Robin Smet
Email  robin.smet@hotmail.com
Naam  Stijn Van Elslande
Tel  0475 96 21 90
Email  stijn_vanelslande@hotmail.com
Naam  Luc Verhelst
Email  lange.luc@skynet.be
Naam  David Wauters
Email  wauters_david@skynet.be